ZESTAW PRZECIW ROZTOCZOM2019-06-02T12:49:43+00:00

 ZESTAW PRZECIW ROZTOCZOM – DO DOMU I PODRÓŻY

Badania naukowe pokazują, aby uniknąć alergenów w naszym otoczeniu musimy zacząć od neutralizacji największej przyczyny z naszego otoczenia, co nie jest łatwe. Nie jest to łątwym zadaniem, jednak jest to możliwe dzięki nowemu zestawowi Carpet Cleaner Sleep Free® : w domu i w podróży!

Zestaw anty-alergiczny jest inowacyjnym sposobem eliminacji problemu roztoczy. MOBILNY: na wakacjach, w pokoju hotelowym, na łodzi, w przyczepie kempingowej, w samochodzie i wielu innych miejscach.. Zestaw zapewnia trwałą eliminacje alergenów i roztoczy tworząc powierzchnie czystą i higieniczną w 100% wolną od alergenów co jest bardzo istotne, szczególnie podczas snu dzieci.

SLEEP FREE® ZESTAW PRZECIW ROZTOCZOM

Usuwa roztocza i organiczne resztki z materacy i wiele innych. Spray przeciwko roztoczom działa 6 miesięcy, udowodniony naukowo.

  • spray przeciw roztoczom Sleep Free ® o udowodnionym naukowo, długotrwałym działaniu przez 6 miesięcy przeciwko roztoczom kurzu domowego
  • Zestaw zawiera: 1 dysza vibra tool, 1 butelka sprayu Sleep Free® przeciw roztoczom (500 ml / na 4 pojedyncze materace)
  • 8 zestawów / pudełko (opakowanie zbiorcze / dystrybucja)
  • Lp SF V1

Używaj produktów biobójczych ostrożnie. Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem

↓   FILM DEMONSTRACYJNY INSTRUKCJA

CCI POLSKA

FORMULARZ KONTAKTOWY