VIBRA TOOL2019-05-30T09:46:07+00:00

Narzędzie Vibra-Tool

1, 2, bez roztoczy!

Opatentowana nakładka Vibra-Tool pierwsze na świecie tego typu narzędzie tak łatwe do zastosowania. Dysza Vibra pasuje do każdego komercyjnego odkurzacza z okrągłą rurą ssącą i jest po prostu do niego przymocowana. Przy działającym odkurzaczu – siła ssania aktywuje narzędzie a wszystkie powierzchnie materiału tekstylnego są poddane wibracji i odkurzane. Opatentowana dysza Vibra usuwa głęboko brud z włókien, który jest wytrzepywany i jednocześnie absorbowany przez odkurzacz! Dla higienicznie czystego materaca!

Specjalne listwy dyszy wibrują i uderzają w powierzchnie z bardzo wysoką prędkością 40 uderzeń na sekundę , w zależności od ustawienia próżni odkurzacza. Dzieki wysokiej częstotliwości wibracji – roztocza kurzu są uwalniane z włókien oraz wszystkie cząstki organiczne które zaplątały się w tkaninie jak np: owłosione nogi pająka i są zassane do odkurzacza.

www.sleep-free.com

Używanie narzędzia jest możliwe na wszystkich powierzchniach tekstylnych, które mogą gromadzić skupiska roztoczy jak kanapy, fotele, materace (z wyjątkiem łóżek wodnych), meble tapicerowane, dywany, pluszaki, łóżka dla zwierząt, foteliki samochodowe i wiele innych.

Dzięki dyszy Vibra można łatwo odkurzać wszystkie powierzchnie!

INOWACYJNE DYSZE VIBRACYJNE

SKUTECZNA WALKA Z ROZTOCZAMI

  • Pasuje do wszystkich standardowych odkurzaczy z okrągłą rurą ssącą
  • usuwa roztocza i wybija brud z warstw włókien tekstylnych
  • Lp V1

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

1. ODKURZ

Zamocuj opatentowaną bezstopniową dyszę vibra tool do odkurzacza i dokładnie odkurz wszystkie boki materaca. Przez wibrujące listwy ssące roztocza oraz cząstki brudu, takie jak łupież, włosy, kurz itp. Są usuwane głęboko z materaca.

2. SPRYSKAJ

Następnie użyj sprayu Sleep Free, rozprowadz produkt na materac równomiernie drobną mgiełką z odległości około 30 cm ze wszystkich stron. Wstrząśnij przed użyciem. Naukowo udowodniona ochrona przez 6 miesięcy przed roztoczami. Powierzchnia schnie szybko i można jej użyć ponownie po około 1-2 godzinach.

Gotowe! Teraz twój materac pozostaje wolny od roztoczy przez 6 miesięcy

CCI POLSKA

FORMULARZ KONTAKTOWY