Czyszczenie brudnych wykładzin na sucho: płyn do kapsulacji + suche wiórki

Czyszczenie brudnych wykładzin na sucho: płyn do kapsulacji + suche wiórki2019-09-22T15:05:48+00:00
  • enkapsulacja pranie na sucho
  • czyszczenie brudnych wykładzin na sucho
  • czyszczenie suchymi wiórkami
  • suche wiórki carpet cleaner

CZYSZCZENIE BRUDNYCH WYKŁADZIN NA SUCHO

(płyn do kapsulacji + suche wiórki)

ZA POMOCĄ MASZYN CRB.

Czyszczenie brudnych wykładzin dywanowych jest zwykle organizowane corocznie lub co pół roku, w zależności od natężenia ruchu oraz stopnia zabrudzenia. W tym czasie, wykonuje się najbardziej intensywne i pracochłonne czyszczenie, aby dywan był jak najczystszy. Zazwyczaj jest na nim więcej piachu, plam i jest bardziej zbity, dlatego musimy wykonać o wiele kroków, aby przywrócić dywan do dawnej świetlności i przedłużyć jego żywotność.

Przed naniesieniem jakiejkolwiek chemii należy dokładnie usunąć wbity piasek w naszą wykładzine rozczesująć runo, suche zabrudzenia mogą stanowić nawet 75-80% ogólnych zabrudzeń na dywanie lub wykładzinie dywananowej.

Zastosowanie nakładek RENOVATOR, wydobywa ostre cząstki piasku z wewnątrz, podnosi runo i przygotowuje włókna do naniesienia preparatów chemicznych. Po odkurzeniu na sucho nanosimy produkt Crystal Cleaner, który rozluźnia brud i w połączeniu z szorowaniem powoduje oderwanie się od włókien dywanu. Następnie rozsypujemy środek do czyszczenia na sucho tzn suche wiórki DRY COMPUND które pochłaniają rozpuszczone zabrudzenia jak miliony małych gąbek.  Po usunięciu brudnej masy dywan jest gotowy do użycia natychmiast. Z Naszym systemem CCI czyszczenie brudnych wykładzin dywanowych na sucho jest szybkie i proste. Zapraszamy do kontaktu!

1. Odkużanie na sucho : rozczesujemy ubite runo i wydobywamy suche zabrudzenia z wewnątrz (CRB Machine & Renovator):

2. Nanoszenie chemii Crystal ENKAPSULACJA : na mocno zabrudzony obszar 

3. Suche wiórki : nanosimy równomiernie na cały obszar

3. Rozprowadzanie granulatu : używając szorowarki Carpet Cleaner

5. Zbieranie brudnego granulatu za pomocą : (CRB Machine & Renovator)

CCI POLSKA

FORMULARZ KONTAKTOWY