O NAS2019-02-17T14:44:35+00:00
PATRICK LADINIG
CEO
ERWIN LADINIG
ZAŁOŻYCIEL FIRMY

FIRMA ŁĄCZY TRADYCJE I WIZJĘ!

Jesteśmy wiodącym międzynarodowym producentem profesjonalnych systemów do czyszczenia dywanów , oferując niezrównaną, bezpieczną metodę głębokiego czyszczenia wszystkich typów dywanów.

Carpet Cleaner Industries CCI GmbH to firma rodzinna z tradycją. Założona w 1990 roku przez Erwina Ladiniga, firma jest liderem europejskiego rynku w produkcji systemów do ekologicznego czyszczenia powierzchni tekstylnych: dywanów, mebli tapicerowanych i materacy.

CCI Austria to 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu i doskonaleniu roboczych systemów czyszczących i środków czyszczących. Innowacyjne myślenie przy opracowywaniu produktu ma znaczenie dla zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Pod każdym względem najwyższy priorytet ma wysoka jakość produktów i wymagań klientów.

Serce CCI Austria jest wytwarzanie specjalnego oczyszczania związku do czyszczenia na sucho, dywany i wykładziny, która zawiera 98% do odrastające, naturalne i organicznych surowca. Ta metoda czyszczenia na sucho gwarantuje najlepsze możliwe zabezpieczenie podczas czyszczenia. Oprócz ekologiczne środki czystości, klient otrzymuje optymalne maszyny i szczotki CRB z jednej ręki CCI Austria.

O NAS

OPINIE O PRODUKCIE

„Uwielbiam maszynę CCI! Bardzo dobra jakość i wszechstronność.” Używam jej jako samodzielnego urządzenia do czyszczenia szafek, podnośnika, odkurzacza i mieszadła. „

Melvin A.

„W zeszłym tygodniu dostaliśmy CRB, który znacznie wykroczył poza moje oczekiwania.” Zamierzałem użyć klucza do łatwych zadań, ale spróbowaliśmy go w kilku naprawdę paskudnych pracach i byłem zdmuchnięty. Mogę bardzo polecić tę maszynę! „

Daniel M

TARGI

Nasi partnerzy i my jesteśmy reprezentowani na międzynarodowych targach na całym świecie i prezentujemy nasze innowacje oraz naszą ofertę produktów i systemów.

PONAD CHMURAMI

Jeśli chodzi o czyszczenie higieniczne, nasze rozwiązania są pożądane. Nasi klienci można znaleźć w 50 krajach na całym świecie. Z systemami Carpet Cleaner System, liniami lotniczymi, statkami wycieczkowymi, liniami autobusowymi, Deutsche Bahn / Intercity, budynkami administracyjnymi, bankami, kasynami i wieloma innymi. czyszczone na całym świecie.

CCI POLSKA

FORMULARZ KONTAKTOWY