Opryskiwacz 22019-02-17T21:13:09+00:00

OPRYSKIWACZ DO CRB PRO 35 I CRB PRO 45

Zespół opryskiwacza do CRB PRO35 lub CRB modelu PRO45 w kolorze urządzenia może zwiększyć wydajność powierzchni do około 50%, a czas czyszczenia, aby skrócić do około 50% – kamień milowy dla profesjonalnego czyszczenia dywanów:

  • Drastyczne skrócenie czasu pracy poprzez wyeliminowanie jednego etapu pracy: ręczne natryskiwanie nie jest już konieczne!
  • Dzięki OPRYSZEROWI na maszynie CRB możesz osiągnąć elastyczne ścieżki pracy : nie jest wymagane dodatkowe wyposażenie, nie ma kłopotliwych węży i ​​kabli!
  • Dzięki OPRYSKIWACIE możliwe jest 100% celowe i / lub selektywne opryskiwanie odplamiacza: brak strat oprysku!

Maszyny CRB z opatentowaną technologią RENOVATOR czyszczą wszystkie rodzaje podłóg tekstylnych i strukturalnych z najlepszymi wynikami!System Cleaner Carpet składa się z łatwych w obsłudze maszyn czyszczących CRB Counter Obrotowa szczotka do 90 cm szerokości roboczych, naturalny związek czyszczenie The Kryształ Cleaner rodzinny i inne środki czyszczące , które zostały specjalnie opracowane do czyszczenia dywanów o bardzo niskiej wilgotności.

PRZED I PO,  Z PODWÓJNĄ PRĘDKOŚCIĄ!

Czyszczenie dywanów lub czyszczenia dywanów z CRB PRO35 lub CRB modelu PRO45 w kolorze i zamontowany opryskiwacza środki do podwójnej powierzchni dywanu = maksymalnie połowę krótszym godzin! 

Natryskiwania i czyszczenia w jednym kroku, punktualny następnie spryskać na plamy jak potrzebne żadne dodatkowe urządzenia potrzebne żadne kable zakłócające / węże podczas pracy, elastyczna czyste, trochę „bagaż”.

Maszyny CRB z opatentowaną technologią RENOVATOR czyszczą wszystkie rodzaje podłóg tekstylnych i strukturalnych z najlepszymi wynikami! System Cleaner Carpet składa się z łatwych w obsłudze maszyn czyszczących CRB Counter Obrotowa szczotka do 90 cm szerokości roboczych, naturalny związek czyszczenie The Kryształ Cleaner rodzinny i inne środki czyszczące , które zostały specjalnie opracowane do czyszczenia dywanów o bardzo niskiej wilgotności.

CCI POLSKA

FORMULARZ KONTAKTOWY