ZESTAW PS12019-02-16T17:04:24+00:00

ZESTAWPS1

ENCAPSULATION RÓWNIEŻ UTRWALA ZŁOŻONE ZANIECZYSZCZENIE

Zestaw PS1 do szybkiego i elastycznego użytkowania. Ten tapicerowany zestaw do czyszczenia mebli usuwa nawet uporczywe zabrudzenia ze wszystkich rodzajów mebli tapicerowanych.

Wypełniony Handshampoonierbürste nie może zabraknąć w żadnym samochodzie czyszczącym! Na przykład plamy w dowolnym pokoju hotelowym można szybko i łatwo usunąć – meble tapicerowane można od razu wykorzystać.

nne przykłady dziedzinie użytkowania znajdują się: meble tapicerowane w restauracji, meble salon w holu, salony, kina, foteliki samochodowe i meble tapicerowane w przyczepach kempingowych i jachtów, drogich domowych łóżek, Meble dziecięce itd.

KORZYŚCI

ZESTAW PS1

1. Wymieszaj

Najpierw napełnij butelkę szczoteczki do szamponu 6 częściami wody. Następnie dodaj 1 część PS1 Concentrate Profi. 1 butelka koncentratu (500 ml) wystarcza na około 20 aplikacji.

2. Szczotkowanie

Naciskaj butelkę szamponu kilka razy, aż zostanie utworzony „suchy” środek czyszczący do pianki. Najpierw sprawdź swoje meble tapicerowane w niepozornym miejscu, aby zapewnić kompatybilność czyszczenia. Rozprowadź suchą pianę na tapicerowanej powierzchni mebli i masuj ją ruchami obrotowymi. Zawsze zalecamy czyszczenie całej powierzchni, aby uniknąć śladów wody. Sucha pianka rozpuszcza brud. Pozwól, aby sucha piana działała i wysychała. Podczas suszenia piana zamienia się w kryształy, które otaczają rozpuszczony brud.

3. Usuń

Po zakończeniu suszenia odkurzyć meble tapicerowane dokładnie za pomocą odkurzacza. Usuwa to krystaliczne pozostałości z zakapsułowanym brudem (mikrokapsułkowanie).

CCI POLSKA

FORMULARZ KONTAKTOWY